KONST / Litografier / Litografi 7764677
nr 776 4677
Litografi
Gram, modell, 106/310, signerad, motivets mått: 30x22
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 september 2012
kl 17:11:37
8/9 20:02:07